Ziyaretler

Çerkezköy Hyosung Firması Ziyareti

Tekirdağ AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mestan Özcan,Çerkezköy Hyosung firmasını ziyaret ederek, personelle birlikte öğle yemeği yedi. #PotansiyeliBüyükŞehir Tekirdağ diyorum ya, işte böyle firmalarımızın sayısını artırarak bu potansiyeli gün yüzüne çıkaracağız. Hiç şüpheniz olmasın, Tekirdağ emin ellerde olacak!

Çorlu Park ve Bahçeler Müdürlüğünü Ziyareti

Tekirdağ AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mestan Özcan,Çorlumuzda Park ve Bahçeler Müdürlüğünü ziyaret etti. #PotansiyeliBüyükŞehir Tekirdağımızın en gözde ilçelerinden Çorlumuzu, çocuklarımız için hak ettiği yere taşıyacağız! Yıllardır hizmet edeceğiz diyenler, uykusunda uyuyadursun. Tekirdağ’a 31 Mart’la hizmet gelecek!

Doğa Koleji Ziyareti

Tekirdağ AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mestan Özcan, Doğa Kolejimizi ziyaret ederek öğretmenlerimizle konuştu. Eğitim meselesini “memleket meselesi” görerek, özellikle öğretmenlerimize yönelik muhteşem destek planları hazırladık… #PotansiyeliBüyükŞehir Tekirdağ’ın çocukları onlara ve bize emanet!

18 Mart Çanakkale Şehitleri Mevlüdü

Tekirdağ AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mestan Özcan,Banarlı Mahallemizde 18 Mart Çanakkale Şehitlerimize okutulan mevlüt programına katıldı. Bir hilâl uğruna batan “güneşlerimiz” için ahdım var! Bu topraklar üzerinde gözü olan kim varsa, var gücümle karşılarındayım! Bu vesileyle, Aziz şehitlerimizi saygıyla ve rahmetle anıyorum.

recep-tayyip-erdogan-tekirdag-mitingi

Mitingler

Tekirdağ AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mestan Özcan, Yeniden Büyük Türkiye diyerek bu necip milletin yeniden dik yürüyüşünün mimarı Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ‘a Tekirdağ’a verdiği büyük destek için şükranlarımı sundu. “Potansiyeli Büyükşehir Tekirdağ” gerçek bir Büyükşehir olacak! Çoğu gitti, azı kaldı…

Karacakılavuz Mahallesi Esnaf Ziyareti

Tekirdağ AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mestan Özcan,Karacakılavuz Mahallemizin değerli esnaf ve sakinleriyle buluştu.#PotansiyeliBüyükŞehir Tekirdağ’ı arzu ettiğiniz bir görünüme kavuşturmak, desteklerinizle mümkün… Bir olduktan sonra bu güzelim şehirde herşey yapılır, yapılacak…

Muratlı Meclis Üyesi Tanıtım Programı

Tekirdağ AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mestan Özcan, Muratlımızda Meclis Üyesi Tanıtım Programına katıldı. Gümbür gümbür gelen bir ekip var burada. Muratlı’da hizmet nasıl yapılır, cümle aleme göstereceğiz inşallah… Şüpheniz olmasın; #PotansiyeliBüyükŞehir Tekirdağ çok yakında fırtınaya tutulacak. Hizmet fırtınasına…

Şarköy Seçim İrtibat Bürosu Ziyareti

Tekirdağ AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mestan Özcan, Şarköy’de, seçim irtibat büromuzu ziyaret etti. “Bu şehrin, bu memleketin insanlarına benim sözüm var: Daha yaşanılabilir bir Şarköy için çalışacak, #PotansiyeliBüyükŞehir Tekirdağ’ın gelişmesi için durmayacağım… Sözüm söz!”  cümleleriyle ziyaretini bitirdi.

Çorlu 15 Temmuz Halk Eğitim Merkezi Aday Tanıtımı Programı

Tekirdağ AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mestan Özcan,Sn. Bakanımız Murat Kurum ile #Çorlu 15 Temmuz Halk Eğitim Merkezi Aday Tanıtımı programımıza katıldı. Çorlumuzu her alanda kalkındırmak için söz verdik. Değişim sizden, dönüşüm bizden olacak inşallah… Haydi #PotansiyeliBüyükŞehir Tekirdağ’ın güzide ilçesi Çorlu!

Ergene İlçe Teşkilatı Ziyareti

Tekirdağ AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mestan Özcan,Ergene ziyaretleri kapsamında ilçe başkanlığımızı ziyaret etti. Ergene’de neler yapacağını tek tek not etti… İlçemizde bu azim oldukça, Ergene’de hizmet bitmez. Ergene için vakit bir olma, çalışma vakti! Ha gayret! Çoğu gitti, azı kaldı… #BirlikteBaşaracağız

Kadın Geliştirme Derneği Açılışı

Tekirdağ AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mestan Özcan,Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanımız Sn. Bakanımız Fatih Dönmez ile birlikte #Çerkezköy ilçemizde (KAGEDER) Kadın Geliştirme Derneği’nin açılışına katıldı.Açılış vesilesiyle, şehrimizdeki kadınlarımız için gece gündüz çalışacağının sözünü verdi. Bu şehri geleceğe hazırlamaya var mısınız?